دیدار مدیر شبکه جهانی هدهد با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما


 تاریخ ارسال خبر: 2017-12-13
 تعداد نمایش: 1284احسان حلمی مدیر شبکه جهانی هدهد ظهر امروز شنبه 11 آذر با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیما با دکتر محمدزاده مدیر این شبکه دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار دکتر محمدزاده ضمن خوش آمدگویی به حلمی بر همکاری متقابل تاکید کرد و گفت : با کمک شبکه هدهد می توانیم در زمینه آموزش کودکان با یکدیگر هم افزایی داشته باشیم و با استفاده از تجربیات شبکه هدهد اهداف دو شبکه را به جلو ببریم .
محمدزاده ضمن اشاره به ظرفیت خوب شبکه قرآن و معارف سیما افزود : ما برنامه های خوبی در حوزه آموزش کودکان مانند شمسه ، مسابقه اسرا در بخش نوجوانان و نیمرخ داریم که می توانیم در اختیار آن شبکه قرار دهیم.همچنین مدیر شبکه قرآن و معارف سیما بر تبادل برنامه ای و تولید برنامه های مشترک بین 2 شبکه تاکید کرد.
در ادامه این دیدار احسان حلمی ضمن ابراز خرسندی از این ملاقات ، گزارشی از فعالیتهای شبکه جهانی هدهد ارائه کرد و گفت : شبکه هدهد به 3 زبان فارسی ، انگلیسی و عربی برنامه ویژه کودک تولید میکند که برنامه های عربی این شبکه به میزان 300 ساعت در اختیار 34 شبکه عربی عضو اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی قرار گرفته است .
مدیر شبکه جهانی هدهد نیز بر انتقال تجربیات دو شبکه تاکید کرد وگفت : ما در حد توان و تا جایی که بتوانیم در حوزه تهیه و تولید برنامه های کودک کمک می کنیم و در مقابل از تجربیات و توانمندی های شما نیز استفاده خواهیم کرد.