«کاروان هدهد» میزبان مردم در شهرهای مختلف می‌شود


 تاریخ ارسال خبر: 2017-07-30
 تعداد نمایش: 5124«کاروان هدهد» که از شبکه هدهد پخش می شود میزبان مردم در شهرهای مختلف کشور خواهد بود.
«کاروان هدهد» ویژه برنامه شبکه هدهد است که به معرفی نقاط گردشگری و زیبای کشور می پردازد. این برنامه با آیتم های استودیویی و گزارشی به مخاطبان خود نقاط مختلف را معرفی می کند تا کودکان و نوجوانان سراسر جهان با این نقاط آشنا شوند و به آنجا سفر کنند.
«کاروان هدهد» در هر قسمت در یک لوکیشن از شهری که قرار است معرفی شود روی آنتن می رود. استندآپ، نمایش، گفتگو از جمله آیتم های استودیویی این برنامه است. گزارش های حاشیه ای و طنز و گفتگو با گردشگران از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.
شبکه هدهد با مشارکت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی گردشگری کشور برای معرفی و پرداختن به رویداد تبریز ۲۰۱۸ که به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ نامگذاری شده است برنامه «کاروان هدهد» را از امروز شنبه هفتم مرداد از این شهر تولید می کند. همچنین با توجه به ویژگی های منطقه آزاد قشم به کودکان و نوجوانان، «کاروان هدهد» بعد از تبریز مهمان مردم قشم می شود. شهر یزد نیز که به ثبت جهانی رسیده است، سومین مقصد این ویژه‌برنامه است.
«کاروان هدهد» در طول سال به نقاط مختلف کشور و جهان اعزام می شود که به زودی اخبار و زمان بندی آن اعلام می شود و قرار است برنامه های محیطی مفرحی را برای کودکان و نوجوانان برگزار کند.
این ویژه برنامه به زودی ساعت ۱۸ هر روز روی آنتن شبکه هدهد می رود.