شبکه هدهد برای محرم آماده می‌شود/ افزایش زمان پخش


 تاریخ ارسال خبر: 2016-09-21
 تعداد نمایش: 1556شبکه هدهد ويژه برنامه های متعددی را برای ماه محرم آماده کرده است و بنا دارد از امروز 31 شهريورماه يک ساعت پخش خود را افزايش دهد.
شبکه جهانی هدهد که با نگاه ويژه به مناسبت هايی چون عيد غدير، ماه محرم، ماه رمضان و... می پردازد، امسال نيز ويژه برنامه هايی را برای ماه محرم تدارک ديده است.
شبکه هدهد در اين چند سال توليدات بسياری در حوزه کودک و نوجوان داشته و از بدو افتتاح و شروع فعاليت به توليد برنامه و کليپ های موسيقی با هدف آموزش و ترويج آموزه های اسلامی پرداخته است و در اين راستا هرساله به تعداد توليدات خود افزوده است.
انتقال ساده مباحث با رويکرد مفرح و ساده از جمله محورهای برخی برنامه های اين شبکه است. بر اين اساس از امروز 31 شهريور مجموعه شبکه های هدهد که شامل هدهد فارسی، عربی، انگليسی است در هر سه شبکه به طور مجزا يک ساعت به زمان پخش اول خود مي افزايد. اين افزايش در بخش برنامه های مخصوص کودکان و شامل انيميشن و کارتون است.
شبکه جهانی هدهد تنها شبکه بين المللی شيعی در حوزه کودک و نوجوان است که از طريق ماهواره فعاليت مي کند. اين مجموعه شبکه ها توسط دفتر آيت الله سيستانی(مدظله العالی) راه اندازی شده است.